Mamy dzisiaj: 23 Sty, 2019

XII Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Górę Świętej Anny
poniedziałek, 18 czerwca 2018 07:28

11 czerwca odbyła się XII Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Opolskiej na Górę Św. Anny.

W tegorocznej pielgrzymce uczestniczyli uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej pod opieką pani Anny Januszewskiej, p. Brygidy Grochla, p. Teresy Derkowskiej oraz p. Krzysztofa Ostrowskiego.

Uroczystej Mszy Św. W Bazylice przewodniczył Ks. Biskup Paweł Stobrawa. Po mszy świętej wszyscy uczestnicy wraz z pocztami sztandarowymi przeszli pod pomnik św. Jana Pawła II, gdzie ks. Biskup odmówił modlitwę w intencji młodego pokolenia.

O godzinie 11.30 rozpoczęła się część artystyczna, w trakcie której uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Baborowie przedstawili dramę pt. Jan Paweł II Papież Modlitwy.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy obrazek z wizerunkiem św. Jana Pawła II i modlitwą św. Jana Pawła II do Ducha Świętego.