festiwal

e-Learning

projekty

licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj64
mod_vvisit_counterWczoraj77
mod_vvisit_counterTen tydzień251
mod_vvisit_counterWszystkich297504
Mamy dzisiaj: 23 Sty, 2019

 

START
Etap powiatowy Turnieju BRD
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 08:33

22 kwietnia 2017r. w Krośnicy odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Oprócz części teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość przepisów ruchu drogowego i umiejętności ustalania kolejności przejazdu przez skrzyżowania, zawodnicy musieli także  pokonać rowerowy tor przeszkód.

PG Szymiszów w Turnieju reprezentowali: Ania, Michał i Łukasz. Ostatecznie drużyna zajęła II miejsce, ustępując jedynie gospodarzom. Gratulujemy sukcesu!

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
"Młodzież Recytuje Poezję" - konkurs w języku niemieckim
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 kwietnia 2017 00:00

11 kwietnia uczennice naszego gimnazjum: Alicja, Nicola, Klaudia oraz Julia wzięły udział w niemieckim konkursie recytatorskim: "Młodzież recytuje poezję". Każda z uczestniczek zaprezentowała jeden utwór poetycki w języku niemieckim. Konkurs wyłonił uczniów, którzy poprawnie posługiwali się językiem niemieckim, właściwie dobrali repertuar oraz ogólnym wrażeniem artystycznym przekonali do siebie jury. Julia zajęła I miejsce. Klaudia i Alicja również zakwalifikowały się do etapu rejonowego i będą reprezentowały nasze gimnazjum w etapie rejonowym, który odbędzie się 23 maja. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a Julii, Klaudii i Alicji życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach na etapie rejonowym.

 

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Turniej „Jeżdżąc rowerem, dbam o środowisko”
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 07:25

8 kwietnia na obiektach Publicznego Gimnazjum w Szymiszowie rozegrano turniej rowerowo-ekologiczny. Głównym celem tej imprezy było kształtowanie u młodzieży nawyku dbania o środowisko poprzez aktywność fizyczną – zgodne z przepisami ruchu drogowego, poprzez poruszanie się rowerem po drogach. Turniej rozgrywano na Miasteczku Ruchu Drogowego, które powstało jako wspólny pomysł Sołectwa Szymiszów-Osiedle oraz Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Szymiszowie. Powstanie obiektu zostało sfinansowane ze środków Strzeleckiego Budżetu Obywatelskiego oraz poprzez sponsorów.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Więcej…
 
Eliminacje gminne Turnieju BRD
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 kwietnia 2017 00:00

3 kwietnia w Suchej odbyły się eliminacje gminne Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna PG Szymiszów - Ania, Michał i Łukasz; po raz kolejny okazała się najlepsza i już 22 kwietnia będzie reprezentować naszą gminę na eliminacjach powiatowych. Najlepszym zawodnikiem został również uczeń PG Szymiszów - Michał. Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach Turnieju.

 
Zapraszamy na Festiwal!
Wpisany przez Administrator   
sobota, 18 marca 2017 21:49

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II ma zaszczyt zaprosić młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi na XII edycję Festiwalu Piosenki Wartościowej "Szukałem Was".

Festiwal odbędzie się na scenie plenerowej PG w Szymiszowie 28 maja 2017 roku, startujemy o godzinie 15:00.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Gimnazjum do 12 maja 2017r.

Szczegóły Festiwalu, Regulamin, karta zgłoszeniowa, rejestracja do pobrania na stronie szkoły w zakładce Festiwal

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 59


Design by iotr
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szymiszowie
Stworzone dzięki Joomla!