festiwal

e-Learning

projekty

licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj43
mod_vvisit_counterWczoraj104
mod_vvisit_counterTen tydzień486
mod_vvisit_counterWszystkich223209
Mamy dzisiaj: 01 Lip, 2016
START
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 26 czerwca 2016 19:27

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Z tej okazji odbył się apel, podczas którego pożegnaliśmy naszych absolwentów, podsumowaliśmy osiągnięcia w nauce i sporcie, oraz wyróżniliśmy najlepszych uczniów.

Więcej…
 
UWAGA!!!
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 13 czerwca 2016 00:00

 

W związku z dużym zainteresowaniem


piłką nożną wśród młodzieży


od 1 września 2016r. w naszej szkole


rusza sekcja piłki nożnej


dla dziewcząt i dla chłopców!

 
Mistrzostwa Województwa w LA
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 12 czerwca 2016 00:00

W środę 08.06.2016 r. w Opolu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkoatletyce Indywidualnej Szkół Gimnazjalnych. Wzięło w nich udział czterech naszych uczniów: Natalia Niepala, Klaudia Piontek, Nikola Piontek i Jakub Sowa. Natalia wywalczyła srebrny medal w biegu na 100 m. Pozostali uczniowie zostali finalistami. Gratulujemy i życzymy powodzenia na następnych zawodach, które odbędą się 15.06.2016 r. w Opolu (Wojewódzkie Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej LZS).

 
Konkurs modelarski
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 czerwca 2016 13:04

13 kwietnia uczniowie naszej szkoły: Barbara Klyszcz, Magdalena Szłapa, Nicola Popanda, Regina Hudzik, Rafał Langer, Wojciech Szproch, Ewa Jarzyna oraz Aleksandra Gospodarek wzięli udział w kolejnej edycji wewnątrzszkolnego konkursu modelarskiego z języka angielskiego. Tegorocznym tematem konkursowym był „Robin Hood - legenda”. Zadaniem uczniów było przygotowanie makiet przedstawiających dzieje Robin Hooda oraz miejsca z nim związane. Uczniowie wykazali się ogromną wyobraźnią oraz talentem. Prace konkursowe zostały ocenione przez jury w składzie p. Izabela Oliwiak i p. Anna Szuszkiewicz. Pierwsze miejsce zajęły ex aequo Nicola Popanda oraz Ewa Jarzyna. Drugie miejsce zajęła Magdalena Szłapa a trzecie miejsce zajęła Regina Hudzik. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Projekt edukacyjny z języka angielskiego
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 czerwca 2016 12:14

W bieżącym roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klasy 3a wzięli udział w projekcie edukacyjnym z języka angielskiego pod kierunkiem p. Anny Szuszkiewicz. Projekt obejmował cztery moduły: historia motoryzacji brytyjskiej i amerykańskiej, maszyny wojskowe wykorzystywane w II Wojnie Światowej przez Wielką Brytanię, początki przemysłu gier komputerowych w Stanach Zjednoczonych oraz Zimna Wojna - wyścig kosmiczny w Stanach Zjednoczonych. Uczestnicy projektu samodzielnie wybrali tematykę, a następnie w czterech zespołach przygotowali prezentacje multimedialne z poszczególnych modułów oraz makiety przedstawiające jeden z czołgów i myśliwców wykorzystywanych w czasie walk podczas II Wojny Światowej. Uczniowie realizowali poszczególne zadania wykorzystując metodę projektów.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Zdobywanie górskich szczytów
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 maja 2016 14:18

W dniach 19-20 maja uczniowie klas 2a i 2b wraz z opiekunami odwiedzili stolicę Tatr. Pierwszego dnia, po kilkugodzinnej wędrówce, zdobyte zostało Morskie Oko. Wrażenia pierwszego dnia podsumowano podczas wieczornego, wspólnego ogniska, w czasie którego było prowadzony konkurs wiedzy, spostrzegawczości i umiejętności wokalnych.

Celem drugiego dnia było zdobycie szczytu Sarniej Skały. Uczestnicy dzielnie pieli się w górę górskim szlakiem, by na szczycie móc podziwiać piękne panoramy Tatr i Zakopanego. Zejście w dół Doliną Białego dostarczyło wielu wrażeń i refleksji. Wycieczkę zakończyła wizyta na Krupówkach.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Więcej zdjęć w naszej galerii.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 49


Design by iotr
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szymiszowie
Stworzone dzięki Joomla!