e-Learning

festiwal

licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj39
mod_vvisit_counterWczoraj136
mod_vvisit_counterTen tydzień280
mod_vvisit_counterWszystkich95218
Mamy dzisiaj: 30 Wrz, 2014

logowanieSTART
Szkolny Dzień Chłopaka
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 września 2014 00:00

Dnia 25 września w gimnazjum w Szymiszowie obchodzony był Szkolny Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował kawiarenkę z ciastami i napojami. Na długiej przerwie Panowie ze szkoły zostali zaproszeni na kawę i słodkości. Po południu odbyła się pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym. Uczniowie świetnie się bawili. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Świetną oprawę muzyczną zagwarantowali nam absolwenci naszej szkoły: Arek, Łukasz i Romek. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Sprzątanie Świata
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 września 2014 00:00

Dnia 19 września, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w akcji sprzątania świata. Klasy trzecie zajęły się porządkowaniem obiektów sportowych należących do naszego gimnazjum. Na szczęście pogoda dopisała, a uczniowie cieszyli się, że mogą zrobić coś dobrego dla środowiska.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Wędrówka na Górę Św. Anny
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 21 września 2014 13:43

18 września uczniowie klasy Ia wraz z opiekunami panią Teresą Derkowską i Anną Januszewską wyruszyli na Górę Św. Anny. Celem wycieczki była przede wszystkim integracja zespołu klasowego oraz poznanie terenu i przyrody Parku Krajobrazowego „ Góra Św. Anny”. Wspólnie z panią przewodnik wszyscy uczestnicy wyruszyli na ścieżkę dydaktyczną. Poznali wiele ciekawych miejsc, również związanych z patronem naszej szkoły Janem Pawłem II. Po bogatej lekcji dydaktycznej odpoczywali wspólnie przy ognisku w amfiteatrze piekąc kiełbaski. Wracając pieszo wszystkim dopisywał humor. Pomimo zmęczenia wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i na pewno pierwsza wspólna wycieczka pozostanie na długo w ich pamięci.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Rajd pieszy do Suchej
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 września 2014 11:16

W środę klasa Ib odbyła rajd pieszy do Suchej. Była to forma zajęć integracyjnych. Cała klasa wraz z Panią Krasucką oraz Panią Przeszowską wyszła ze szkoły o godzinie 9:05, a godzinę później byli już na miejscu. Spotkali się z Michałem, który obecnie nie może uczęszczać do szkoły. Pani Pedagog wymyśliła zabawy, dzięki którym cała klasa bliżej się poznała. Punktem kulminacyjnym było wspólne grillowanie. Wszyscy dobrze się bawili i na pewno mile będą wspominać ten dzień.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 
Uwaga Rodzice!
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 września 2014 20:05

Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szymiszowie serdecznie zaprasza wszystkich rodziców na pierwsze w roku szkolnym 2014/2015 spotkanie. Odbędzie się ono w najbliższy poniedziałek, 15. września wg poniższego porządku:

17:00 - spotkanie Dyrektora z Rodzicami uczniów klas pierwszych

17:30 - spotkanie Rodziców z Wychowawcami poszczególnych klas

18:00 - spotkanie Dyrektora z Trójkami Klasowymi

 

W czasie tej wywiadówki będzie możliwość dopełnienia przez Rodziców formalności w celu uzyskania dostępu do dziennik elektronicznego, a także zgłaszania ewentualnych problemów związanych z korzystaniem z dziennika elektronicznego.

 
SKTR
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 września 2014 17:43


  • Lubisz przygodę?
  • Lubisz wyzwania?
  • Jazda na rowerze nie jest Ci obca?

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 33


Design by iotr
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szymiszowie
Stworzone dzięki Joomla!